Turun liigan tilastot kaudelta 2014-2015

Pelattu 9 turnausta

Sij.Nimi O V T H TMPM+/-P  TM / O PM / O TM+PM / O
1Jan Pelkonen 206 1331063703452251276 3.412.195.61
2Kevin Eriksson 173 115850608365243238 3.512.115.62
3Janne Ollila 182 1081262565361204228 3.101.985.09
4Rene Huhtala 191 1021673548441107220 2.872.315.18
5Kristian Iso-Tryykäri 122 88826461214247184 3.781.755.53
6Antti Suojanen 142 86848436317119180 3.072.235.30
7Janne Kantola 156 83116242333885177 2.712.174.88
8Kimmo Eriksson 119 64649442289153134 3.712.436.14
9Mikko Haveri 154 59986373457-84127 2.422.975.39
10Benjamin Suominen 132 491568377403-26113 2.863.055.91
11Lauri Törnström 153 52992357501-144113 2.333.275.61
12Kaj Carlsson 108 30474186361-17564 1.723.345.06
13Vesa Huotelin 33 20112106763041 3.212.305.52
14Sami Kattelus 68 15647157272-11536 2.314.006.31
15Akseli Kuusela 58 13342130262-13229 2.244.526.76
16Juha-Matti Santala 29 1221596102-626 3.313.526.83
17Olavi Väisänen 38 902966180-11418 1.744.746.47
18Raido Radin 21 72125081-3116 2.383.866.24
19Joni Eräpuro 16 41113967-289 2.444.196.63
20Henry Mahkonen 16 41113347-149 2.062.945.00
21Pertti Suominen 18 41131993-749 1.065.176.22
22Mikael Paalanen 18 31141967-487 1.063.724.78
23Tommi Rokka 19 31153075-457 1.583.955.53
24Petri Paavilainen 20 31162678-527 1.303.905.20
25Rasmus Tihilä 40 213746194-1485 1.154.856.00
26Frans Heikkilä 18 1116872-643 0.444.004.44
27Pekka Kattelus 14 10131477-632 1.005.506.50
28Petteri Nyholm 14 0014682-760 0.435.866.29

Grande Finale

  1. 1. Kevin Eriksson
  2. 2. Jan Pelkonen
  3. 3. Rene Huhtala

Tulokset


Ranking

Kokonaispisteisiin lasketaan 6 parasta turnausta (lihavoidut)
Sij. Nimi #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #96 / 9
1Jan Pelkonen30122530030153015160
2Antti Suojanen151802525030020133
3Kevin Eriksson2520181801820030131
4Janne Ollila18301501820122025131
5Kristian Iso-Tryykäri20002030025250120
6Rene Huhtala10253012151218512112
7Janne Kantola1215201520801018100
8Kimmo Eriksson881210015018071
9Mikko Haveri51088124812558
10Benjamin Suominen4310503515847
11Lauri Törnström15441051041044
12Vesa Huotelin000002500025
 
13Juha-Matti Santala000001040014
14Kaj Carlsson11530101012
15Sami Kattelus14200003010
16Joni Eräpuro0000000808
17Rasmus Tihilä0010002047
18Akseli Kuusela2230000007
19Raido Radin3000000003
20Henry Mahkonen0000003003
21Olavi Väisänen0100000203
22Tommi Rokka0000020002
23Mikael Paalanen0002000002
24Petri Paavilainen0000010001
25Pekka Kattelus0100000001
26Frans Heikkilä0001000001
27Pertti Suominen0001000001
28Petteri Nyholm0000010001

Viimeisimmät tulokset

Kisakalenteri

Turun liigan seuraavat kisat
  • Ei turnauksia tiedossa.
Naantalin liigan seuraavat kisat
  • Ei turnauksia tiedossa.
SPJKL-rankingit
  • Ei turnauksia tiedossa.
  • Katso koko kisakalenteri täältä.
World Tourin seuraavat kisat
  • Ei turnauksia tiedossa.
  • Katso koko kisakalenteri täältä.

(Muutokset turnauksiin mahdollisia.)

Toimintaamme tukee